Перейти до основного вмісту

У Павлограді відбувся турнір для спортсменів-інтелектуалів, котрі мають фізичні вади


У Павлограді активні містяни, котрі мають інвалідність, провели змагання з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Турнір, участь у якому взяли 30 спортсменів, проходив 3 лютого у приміщенні центральної бібліотеки.

Як розповів телефоном журналістові тренер з інваспорту при міському ФСК ім. Шкуренка Василь Шевченко, перемогу в змаганнях виборювали 5 команд, до кожної з яких входило 6 спортсменів.

Кращими виявилися інтелектуали з «Приключений Шурика». 2-е й 3-е призові місця поділили між собою «Смешарики» і команда без назви. На 4-у - опинилася «Гнедая лощадь», яка за свою оригінальну назву отримала спеціальну нагороду від організаторів. Останню сходинку п’єдесталу посів «Полиглот».

«Це не перший турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», який ми проводимо для наших спортсменів», - говорить Василь Шевченко. – Цього разу учасники змагань не лише демонстрували свою ерудицію, а й співали пісні під гітару, спілкувалися й відпочивали. На жаль, чимало активних містян, котрі мають ті чи інші вади здоров`я і які бажали б взяти участь у турнірі, не можуть цього зробити через непристосовану до пересування візком міську інфраструктуру й проблеми зі спеціальним транспортом».

За словами тренера, найближчим часом, 10 лютого, на базі міського спортивно-оздоровчого комплексу «Центр» відбудуться змагання серед інваспортсменів у жимі лежачи. За тиждень по тому у приміщенні центральної бібліотеки люди з особливими потребами гратимуть у шахи, а 24 лютого вони вправлятимуться у боче (грі з м’ячем). Останні зимові змагання відбудуться в залі СОК «Центр». Організатором усіх цих спортивних зустрічей виступає міський відділ з питань сім`ї, молоді і спорту.

Олександр Шульга для www.5632.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Війна не за підручником | Як львівський історик став добровольцем

Ще три роки тому його головною зброєю була наука. Нині він володіє АК-47 не гірше, ніж словом. А ще пише книгу. Робить це у перервах між бойовими чергуваннями. Війна його змінила, як і більшість тих, хто прийшов в окопи з цивільного життя. Тарас Ковалевич (позивний «Аспірант») – військовослужбовець 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ Збройних Сил України.

Кубок, гільза і донати. У Львові змагалися найдотепніші

  Київські студенти стали володарями кубку регіонального фестивалю гумору. А одному з глядачів дістався почесний сувенір від 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ ЗСУ. Сама ж бригада отримала 100 тисяч гривень благодійних коштів на FPV -дрони. І все це відбувалося на «Студентській Лізі Сміху м. Львів».

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Дистанційна робота вдома під час карантину справила злий жарт із нашим хребтом. Особливо це торкнулося тих, хто й раніше не надто дружив із фізкультурою. Почастішали раптові простріли в спині, з'явилися головні болі, стали німіти руки або ноги. Виявилося, до цього можуть призвести не лише надмірні фізичні навантаження, але й наша малорухливість.