Перейти до основного вмісту

У Павлограді автомайстер став жертвою нападу злочинців


У неділю, 11 лютого, в мережі Фейсбук з`явилася інформація про розбійний напад, що стався днем раніше в Павлограді. Буцімто жертвою кількох злочинців став власник місцевої автомайстерні. Інформацію, зокрема, оприлюднили на своїй сторінці активісти ГФ «Національні дружини Павлоград».

Ось, про що йдеться у їхньому повідомленні від 11 лютого: «Увага! Учора в Павлограді групою осіб було скоєно розбійний напад на автомайстра. В результаті оперативних дій поліції озброєні злочинці були затримані по гарячих слідах! У нас з'явилась інформація, що справу намагаються «зам'яти» – у бандитів є зв'язки з високопосадовцями. Національні Дружини Павлограда беруть справу під власний контроль!» Поряд із текстовою інформацією активісти розмістили фото чоловіка з травмами на обличчі, вказавши, що саме він є жертвою зловмисників.

З неофіційних джерел журналістові стало також відомо, що причиною ймовірного нападу на автомайстра стала нібито його відмова повертати власникам вже відремонтоване авто ледь не задарма. Тобто, чоловік назвав стандартну плату за свої послуги, але автовласники на неї не пристали, заявивши, що заберуть свою машину просто так. А на допомогу ще й покличуть своїх знайомих. Начебто за якийсь час до гаража, де відбувався конфлікт, дійсно завітала компанія, озброєна травматичною зброєю. Сторонні люди буцімто навіть чули постріли. За цією ж інформацією, відвідувачі побили майстра і двох його приятелів, які того вечора були з ним. Машину гості таки забрали, але на півдорозі їх затримала поліція, яку завчасно викликав імовірний потерпілий. Усе це відбувалося 10 лютого приблизно о 19.00-20.00 в одному з гаражних товариств Павлограда.

У понеділок, 12 лютого, на офіційному сайті ГУ НП в Дніпропетровській області з`явився коментар з приводу вказаної пригоди. Цитуємо: «10 січня на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що приблизно о 19.00 в одному з гаражних кооперативів міста невідомі напали на чоловіка. На місце події виїхала  слідчо-оперативна група Павлоградського відділу поліції. Протягом години співробітники сектору реагування патрульної поліції встановили місцезнаходження автомобіля, на якому правопорушники втекли з місця скоєння злочину. Їх було затримано та доставлено до відділу поліції. На даний час тривають слідчі дії. Попередня правова кваліфікація вказаної події – ч.2 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб). На теперішній час по кримінальному провадженню працівниками Павлоградського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області проводиться комплекс заходів, направлених на отримання доказів, причетності вказаних чоловіків до скоєння кримінального правопорушення. Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Павлоградського ВП».

Олекса Сурай для www.5632.com.ua








Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Двоих комсомольцев они сбросили с церковной лестницы. К событиям Павлоградского восстания 1930 года

В 2009 году СБУ рассекретило архивы, касающиеся истории крестьянского восстания на Павлоградщине в апреле 1930 года «А головний їхній бандит утік за границю, бо мав там зв`язки , - кульгавый мужичок без имени-отчества и возраста кивнул кому-то у магазина, показал мне коричневые пеньки во рту и продолжил – Бач, який журналіст, а такого факту не знаєш! То попитай старих людей, мо, вони шо більше спомнять… »

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Дистанційна робота вдома під час карантину справила злий жарт із нашим хребтом. Особливо це торкнулося тих, хто й раніше не надто дружив із фізкультурою. Почастішали раптові простріли в спині, з'явилися головні болі, стали німіти руки або ноги. Виявилося, до цього можуть призвести не лише надмірні фізичні навантаження, але й наша малорухливість.

Про українську порцеляну, що вразила московського імператора

На Житомирщині протягом 200 років майстри виготовляли фарфор, який у кращі часи міг конкурувати з виробами китайських і саксонських митців А чи знаєте ви, що кілька століть тому вишукана порцеляна могла коштувати цілого полку кавалеристів? Виявляється, саме таку ціну у 1717 році заплатив пруському королеві Фрідріху Вільгельму І курфюрст (князь) Саксонії Август Сильний. Він придбав у монарха півтори сотні китайських фарфорових ваз висотою близько 1 метра. Цікаво, що вже тоді при дворі курфюрста двоє дослідників винайшли власну, європейську, технологію виготовлення якісного фарфору. Згодом виробництво порцеляни опанували й українці. Їхня продукція була не гірша за саксонську.