Перейти до основного вмісту

У Павлограді 12 чоловіків і 3 жінки влаштували шахові битви




У Павлограді спортсмени з інвалідністю провели 17 лютого свій черговий шаховий турнір. До участі у змаганнях долучилися і новачки, і розрядники. Про це журналістові повідомив тренер з інваспорту при міському ФСК ім. Шкуренка Василь Шевченко.

За словами тренера, міська першість із шахів проходила в залі центральної бібліотеки. Участь у турнірі взяли 12 чоловіків і 3 жінки. Подекуди партії були досить напруженими і цікавими. «Серед чоловіків перемогу виборов Валерій Вовченко, на другому місці був Олександр Шарипов. До речі, він вперше брав участь у таких змаганнях. Третє місце завоював Віктор Ославський. У жінок найкращою шахісткою стала Діана Крайня, друга сходинка була за Валентиною Купченко, а бронзову нагороду отримала Ольга Панкул».


За словами В. Шевченка, позмагатися за шаховою дошкою до бібліотеки прийшли не лише досвідчені інтелектуали-розрядники, а й новачки. Декому з ним, зокрема, Олександру Шарипову, пощастило потрапити до списку призерів турніру. Глядачів змагань теж було чимало, серед них і представники шахового клубу Павлограда. Організатором першості виступив міський відділ сім`ї, молоді і спорту. В подарунок спортсмени отримали нову шахову дошку, а одному з шахістів-ветеранів організатори передали книгу.




«Ми вдячні працівникам бібліотеки за створення умов для наших змагань. Однак сподіваємося, що з часом матимемо і власне приміщення для проведення шахових турнірів на базі ФСК ім. Шкуренка», - сказав тренер. В. Шевченко також нагадав, що вже 24 лютого павлоградські спортсмени з інвалідністю проведуть турнір з боче (гра з м`ячем), згодом зберуться для інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», а в квітні змагатимуться з армреслінгу і настільного тенісу.

Олександр Шульга для http://tv-news.dp.ua

фото зі сторінки у Фейсбук Ксенії Сірої-Нікітіної


Читайте також: 





Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Війна не за підручником | Як львівський історик став добровольцем

Ще три роки тому його головною зброєю була наука. Нині він володіє АК-47 не гірше, ніж словом. А ще пише книгу. Робить це у перервах між бойовими чергуваннями. Війна його змінила, як і більшість тих, хто прийшов в окопи з цивільного життя. Тарас Ковалевич (позивний «Аспірант») – військовослужбовець 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ Збройних Сил України.

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Дистанційна робота вдома під час карантину справила злий жарт із нашим хребтом. Особливо це торкнулося тих, хто й раніше не надто дружив із фізкультурою. Почастішали раптові простріли в спині, з'явилися головні болі, стали німіти руки або ноги. Виявилося, до цього можуть призвести не лише надмірні фізичні навантаження, але й наша малорухливість.

Кубок, гільза і донати. У Львові змагалися найдотепніші

  Київські студенти стали володарями кубку регіонального фестивалю гумору. А одному з глядачів дістався почесний сувенір від 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ ЗСУ. Сама ж бригада отримала 100 тисяч гривень благодійних коштів на FPV -дрони. І все це відбувалося на «Студентській Лізі Сміху м. Львів».