Остання публікація

Греко-католики Лозової відзначили Трійцю (фото, відео)

Зображення
Лозівські греко-католики разом зі всією православною спільнотою відзначили День П’ятдесятниці (Свято Трійці, в народі – Зелена неділя). Зокрема, в храмі Преображенської парафії УГКЦ 20 червня відбулася урочиста Літургія.

У Павлограді 12 чоловіків і 3 жінки влаштували шахові битви
У Павлограді спортсмени з інвалідністю провели 17 лютого свій черговий шаховий турнір. До участі у змаганнях долучилися і новачки, і розрядники. Про це журналістові повідомив тренер з інваспорту при міському ФСК ім. Шкуренка Василь Шевченко.

За словами тренера, міська першість із шахів проходила в залі центральної бібліотеки. Участь у турнірі взяли 12 чоловіків і 3 жінки. Подекуди партії були досить напруженими і цікавими. «Серед чоловіків перемогу виборов Валерій Вовченко, на другому місці був Олександр Шарипов. До речі, він вперше брав участь у таких змаганнях. Третє місце завоював Віктор Ославський. У жінок найкращою шахісткою стала Діана Крайня, друга сходинка була за Валентиною Купченко, а бронзову нагороду отримала Ольга Панкул».


За словами В. Шевченка, позмагатися за шаховою дошкою до бібліотеки прийшли не лише досвідчені інтелектуали-розрядники, а й новачки. Декому з ним, зокрема, Олександру Шарипову, пощастило потрапити до списку призерів турніру. Глядачів змагань теж було чимало, серед них і представники шахового клубу Павлограда. Організатором першості виступив міський відділ сім`ї, молоді і спорту. В подарунок спортсмени отримали нову шахову дошку, а одному з шахістів-ветеранів організатори передали книгу.
«Ми вдячні працівникам бібліотеки за створення умов для наших змагань. Однак сподіваємося, що з часом матимемо і власне приміщення для проведення шахових турнірів на базі ФСК ім. Шкуренка», - сказав тренер. В. Шевченко також нагадав, що вже 24 лютого павлоградські спортсмени з інвалідністю проведуть турнір з боче (гра з м`ячем), згодом зберуться для інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», а в квітні змагатимуться з армреслінгу і настільного тенісу.

Олександр Шульга для http://tv-news.dp.ua

фото зі сторінки у Фейсбук Ксенії Сірої-Нікітіної


Читайте також: 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?