Остання публікація

Греко-католики Лозової відзначили Трійцю (фото, відео)

Зображення
Лозівські греко-католики разом зі всією православною спільнотою відзначили День П’ятдесятниці (Свято Трійці, в народі – Зелена неділя). Зокрема, в храмі Преображенської парафії УГКЦ 20 червня відбулася урочиста Літургія.

Павлоградські скелелази здобули 11 медалей на обласних змаганнях


Юні скелелази з Павлограда додали до скарбниці своїх трофеїв 11 медалей, серед яких і 4 золотих. Переможним для них став виступ у Жовтих Водах на обласних змаганнях зі стендового скелелазання. Про це 6 лютого повідомив тренер спортсменів Андрій Суворкін.

За словами керівника командиї, змагання проходили 3-4 лютого. Участь у них окрім жовтоводців узяли представники Верхньодніпровська, Вільногірська, Кривого Рогу і Павлограда. Команду фізкультурно-спортивного комплексу ім. Шкуренка представляли 16 вихованців. Хлопці і дівчата продемонстрували свою спортивну майстерність і отримали хороші результати.


«Учасникам протягом трьох годин необхідно було заробити якомога більше балів на 22 маршрутах різного ступеню складності. Всі маршрути були досить непростими і водночас дуже цікавими, а змагання наповнені дружною, спортивної, цікавою, змагальної атмосферою», - повідомив А. Суворкін. За його словами, 4 вихованця ФСК завоювали на цих змаганнях золоті нагороди. Це Катерина Єгорова, Алла Крупська, Марія Лісовська і Іван Мажара. Ще 3 спортсмена отримали «срібло»: Олена Григор'єва, Анна Гула і Артем Старовойтов. Бронзові медалі дісталися Єлизавета Гула, Аріна Шкільна, Ярослав Ухтомьский і Кирил Григор'єв.


Нагадаємо, скеледром висотою 8 метрів на 4 доріжки зявився на території фізкультурно-спортивного комплексу восени 2013 року. Він став проектом-переможцем конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками». Вартість реалізації проекту становила близько 13 тис. грн. Нині на сучасному скледромі тренуються кількадесят юних спортсменів – вихованців тренера Андрія Суворкіна.

Олександр Шульга, фото зі сторінки Андрія Суворкіна у Фейсбук

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?