Остання публікація

Греко-католики Лозової відзначили Трійцю (фото, відео)

Зображення
Лозівські греко-католики разом зі всією православною спільнотою відзначили День П’ятдесятниці (Свято Трійці, в народі – Зелена неділя). Зокрема, в храмі Преображенської парафії УГКЦ 20 червня відбулася урочиста Літургія.

Суд Новомосковська оштрафував батька, чия донька постраждала від алкоголю

фото http://belchas.by
У Новомосковську суд покарав штрафом батька неповнолітньої доньки, яка у новорічні свята потрапила до реанімації через вживання алкоголю. Про це йдеться у постанові міськрайонного суду від 6 лютого 2018 року.

Як свідчить документ, відповідати за доньку довелося головному інженеру приватної компанії, що виконує послуги з «прибирання виробничих та житлових примiщень, устаткування та транспортних засобiв».
Пригода, внаслідок якої неповнолітня опинилася в лікарні, а її батько змушений був звітувати перед судом, сталася увечері 2 січня 2018 року в Новомосковську. За даними суду, перед тим, як їй стало зле, дівчина випила алкогольного напою «Сидр».

Батько дівчини визнав свою провину в тому, що сталося з його дитиною. Судові він розповів, що 2 січня його донька поїхала до бабусі, і там пішла погуляти з друзями. За деякий час йому зателефонували й повідомили, що його дитина знаходиться в реанімації. За словами батька, щойно донька стала на ноги, він провів із нею виховну бесіду стосовно шкоди алкоголю для дитячого організму.

Суд дослідив обставини справи, врахував особу батька постарждалої і прийняв відповідне рішення. 6 лютого Новомосковський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 184 («Невиконання батьками, або особами, що їх замінюють, обов`язків щодо виховання дітей»). Кодексу України про адміністративні правопорушення. В якості покарання суд призначив чоловікові штраф розміром 17 грн., а також зобов`язав його сплатити державі 352 грн судового збору. Чоловік мав час, аби оскаржити цю постанову.

До речі

У 2015 році 83,4% українських підлітків мали досвід вживання тих чи інших алкогольних напоїв, а 52,3% - куріння тютюну. Про це свідчать дані дослідження, проведеного ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» у 2015 році в рамках міжнародного проекту «Європейське опитування учнів щодо вживання алкоголю та інших наркотичних речовин». За даними соціологів, у віці 15 років алкоголь вживало 78,4% підлітків, а у віці 16 та 17 років цей показник наближався до 85%.

Олекса Сурай для www.0569.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?