Перейти до основного вмісту

У Павлограді затримали групу підлітків, котрих підозрюють у нападах на перехожих


У Павлограді правоохоронці затримали групу неповнолітніх, котрих підозрюють у побитті випадкових перехожих. Про це 22 листопада повідомив журналістам старший інспектор сектору ювенальної превенції Павлоградського відділу поліції Андрій Горбатюк.

За словами майора, останній інцидент стався нещодавно. До поліції звернувся містянин, який поскаржився на те, що у вечірній час, коли він повертався додому, на нього напало кілька юнаків і підлітків. А. Горбатюк зазначив, що нападники побили чоловіка, але грабувати не стали. Інший епізод, пов'язаний з цією ж групою, зафіксовано в районі автостанції. Тут неповнолітні хуліганили, через що працівники вокзалу змушені були викликати поліцію.

«Ця група затримана, до неї входило 4-5 осіб віком від 13 до 17 років, мешкають вони в різних частинах міста», - сказав старший інспектор. За його словами, з батьками наймолодших учасників «Бригади» правоохоронці вже провели бесіди. Інших хуліганів через суд притягли до адміністративної відповідальності. А за фактом побиття чоловіка поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 122 («Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження») КК України.

Анатолій вершина говорить про те, що стало відомо, що на автостанції група підлітків вчиняла хуліганство стосовно перехожих. Це вже виклик. «Швидше за все, особи, причетні до цього злочину, будуть позбавлені волі. Тому що є й інші заяви від громадян», - сказав майор. А. Горбатюк також повідомив, що подібні підліткові злочинні групи поліція виявляє у місті чи не щороку. Вони мають різну «спеціалізацію», приміром, минулого року одна з таких компаній викрадала автомобілі та особисте майно з них.


Олекса Сурай для www.5632.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як правильно клепати косу. Поради від сільського косаря з Чернігівщини (відео)

Не всі з нас мають бензокосу. Або ж у критично важливий момент вона несподівано глохне. Всяке трапляється. Тож порятунком у таких випадках може стати ручна коса, з якою ще наші пра-пра-прадіди виходили на косовицю. Як підготувати традиційний для селянина інструмент, знає герой цього відео.

Любеч древній і сучасний. Що подивитися туристу (відео)?

Кожен, хто любить подорожувати і кому не байдужа наша історія, мусить завітати на українсько-білоруське прикордоння. Містечко Любеч на півночі Чернігівщини – колись могутній військовий форпост давньоруської держави, а нині глуха окраїна вже сучасної України. Попри видиму занепалість ця земля здатна вразити гостей своїми унікальними історичними й духовними пам ` ятками.

Що варто знати про БЗВП. Враження новачка

Не секрет, що цивільна людина має купу стереотипів і упереджень щодо служби у війську. Одне з них стосується БЗВП – базової загальної військової підготовки. Буцімто, в навчальних центрах усюди панує армійщина, із вас там висмокчуть усі соки, але повноцінного бійця так і не зроблять. Наскільки то є правдою, ми спробували дізнатися у одного з новобранців 125 бригади.