Остання публікація

Греко-католики Лозової відзначили Трійцю (фото, відео)

Зображення
Лозівські греко-католики разом зі всією православною спільнотою відзначили День П’ятдесятниці (Свято Трійці, в народі – Зелена неділя). Зокрема, в храмі Преображенської парафії УГКЦ 20 червня відбулася урочиста Літургія.

У Новомосковську забіяку відправили на громадські роботи


Мешканця Новомосковська засудили до 200 годин громадських робіт. Служителі Феміди визнали чоловіка винним у завданні незначних травм своєму знайомому. Втім, сам обвинувачений власної провини в інкримінованому злочині не визнав.

Інцидент, внаслідок якого містянин опинився на лаві підсудних, стався суботнього дня 13 травня на одній із вулиць Новомосковська. За версією слідства, чоловік перебував біля власного будинку, побачив, як вулицею верхи на велосипеді їде його сусід, підбіг до нього з ломакою в руках і вдарив. Удар припав на праве передпліччя велосипедиста. Той, хоч і отримав травму, але не зупинився.

В судовому засіданні обвинувачений свою провину в побитті потерпілого не визнав. Чоловік пояснив, що того дня він разом із батьком і своїм приятелем ремонтували поблизу його двору вантажівку. В зазначений час вулицею проїздив сусід, який, за словами обвинуваченого, лаявся на його адресу. Але, мовляв, він на ці образи ніяк не реагував. За словами молодика, 10-15 хвилин по тому потерпілий повернувся до них з ножем і почав погрожувати йому і його батькові. Обвинувачений висловив переконання, що сусід хоче обмовити його, коли стверджує про своє побиття.

Зі свого боку, потерпілий розповів судові, що дійсно став жертвою нападу обвинуваченого. Останній, мовляв, хотів поцілити ломакою йому в голову, але він, потерпілий, захистився рукою. Вона й прийняла удар палиці. За словами чоловіка, обвинувачений напав на нього, бо хотів помститися за минулі кривди.

Суд вислухав свідків, вивчив надані слідством матеріали і дійшов висновку, що підсудний таки справді вдарив потерпілого. 10 листопада Новомосковський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 125 («Умисне легке тілесне ушкодження») КК України і призначив йому покарання у вигляді 200 годин громадських робіт. Обвинувачений ще має час на оскарження вердикту.

Олекса Сурай для www.0569.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?