Остання публікація

Греко-католики Лозової відзначили Трійцю (фото, відео)

Зображення
Лозівські греко-католики разом зі всією православною спільнотою відзначили День П’ятдесятниці (Свято Трійці, в народі – Зелена неділя). Зокрема, в храмі Преображенської парафії УГКЦ 20 червня відбулася урочиста Літургія.

Майора поліції з Новомосковська покарали за хабар


У Новомосковську суд покарав майора поліції, визнавши його винним у хабарництві. Посадовець свою провину теж не заперечував. Про це йдеться у вироку від 10 листопада 2017 року.

Згідно з матеріалами судового розгляду, на лаві підсудних опинився начальник сектору логістики та матеріально технічного забезпечення Новомосковського відділу поліції, який мав за плечима майже 20 років роботи в правоохоронних органах. За версією слідства, увечері 8 червня обвинувачений дізнався, що у його знайомого слідчі вилучили автомобіль, і вирішив за винагороду допомогти власникові машини. Тобто, посприяти тому, аби ці слідчі не притягували водія до відповідальності за відкритим кримінальним провадженням за фактом крадіжки і повернули йому авто.

Згодом, 26 червня, обвинувачений зустрівся зі знайомим і запропонував йому свої послуги, оцінивши їх у 3500 долл. Вже за добу, приблизно о 18.30, обвинувачений знов зустрівся з чоловіком. Зустріч відбувалася поблизу адміністративної будівлі відділу поліції у салоні службового автомобіля обвинуваченого. Останній отримав від знайомого вказану суму грошей. Однак здійснити задумане майор поліції не встиг, оскільки про його незаконні дії дізналися інші правоохоронці.

Як свідчать матеріали судової справи, ще на стадії слідства поліцейський уклав угоду про визнання своєї винуватості, висловив каяття у скоєному і погодився на пропозицію прокурора щодо покарання. Суд, котрий виносив вирок у справі, врахував це факт, а також ті обставини, що обвинувачений є батьком двох малолітніх дітей і має позитивні характеристики зі служби. 10 листопада Новомосковький міськрайонний суд затвердив угоду про визнання винуватості і визнав майора поліції винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди»). Суд призначив поліцейському штраф у розмірі 25 500 грн. та позбавив його на 3 роки права обіймати посади в органах МВС.


Олекса Сурай для www.0569.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?