Остання публікація

Греко-католики Лозової відзначили Трійцю (фото, відео)

Зображення
Лозівські греко-католики разом зі всією православною спільнотою відзначили День П’ятдесятниці (Свято Трійці, в народі – Зелена неділя). Зокрема, в храмі Преображенської парафії УГКЦ 20 червня відбулася урочиста Літургія.

Що казав Юрій Луценко Майдану в грудні 2004 року? (відео)


Іноді краще залишатись трибуном і натхненником повсталих мас, ніж бути головним прокурором країни

Юрій Луценко під час виступу на Майдані, 1 грудня 2004 року. Він має мав мандат народного депутата і входить до парламентської фракції Соц партії Олександра Мороза. Під час акцій протесту листопада-грудня 2004 року (Помаранчева революція) виступав на боці кандидата в Президенти В. Ющенка, був одним із улюбленців Майдану. Цікаво згадати його тогочасні метафоричні месиджі:

«Сьогодні відбувся наш «Сталінград». Я мушу сказати, що попереду ще «Курська дуга» і попереду обов’язково спалення їхнього «Рейхстагу»…»
«…сьогодні Верховна Рада зробила злам, який ще не означає – Кучмі капут. Але це вже остаточний злам цієї системи. Ми з вами переламали їх! …Кучму геть».
«Сьогодні на Майдані не слова головне. Сьогодні в Києві і Україні головна справа – ми скинули цю бандитську владу. Її більше нема!»
«Пам`ятаєте, як: отих бандюг до дної ями, кучмаїв за кучмаями будем будем бить».
«… щоб усі ті руді пацюки не виносили народних цінностей… Хай живе велика груднева помаранчева революція!Ура!»

P.S.

13 років по тому, вже перебуваючи у статусі генпрокурора, колишній помаранчовий трибун продовжує гострословити на адресу своїх опонентів.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?