Перейти до основного вмісту

Питання розширення меж діючого цвинтаря у Павлограді вирішуватиме суд


Павлоградська влада має намір у судовому порядку домогтися розширення меж діючого міського кладовища на вулиці Луганській за рахунок земель сільськогосподарського призначення сусідньої Привовчанської сільради. Розширення цвинтаря передбачене генеральним планом міста. Про це 6 вересня повідомив журналістам мер Анатолій Вершина.

Під час спілкування журналісти запитали міського голову щодо стану розв’язання проблеми відсутності на території міських кладовищ місць під нові захоронення. Днем раніше, 5 вересня, в ході апаратної наради мер Анатолі Вершина доручив своїм підлеглим підготувати пропозиції щодо виділення землі для нового кладовища в районі очисних споруд міста. Однак вже 6 вересня журналісти з`ясували, що ця перспектива нездійснена.

«Я направив туди комісію, вони виїхали… Територія є, але, на жаль, там болотиста місцевість. Теоретично там 15 гектарів вільної землі. На сьогодні там сухо. Але відповідні служби не дадуть нам дозвіл, щоб там було кладовище, бо там низький рівень грунтових вод», - повідомив мер.

За його словами, за цих обставин, іншим варіантом для розміщення нового кладовища може стати вільна земельна ділянка площею 40 га в районі автопідприємства ДТЕК Павлоградвугілля. Разом із тим, сказав А. Вершина, міська влада й надалі буде домагатися розширення діючого цвинтаря на вулиці Луганській за рахунок сусідніх земельних паїв (генплан передбачає розширення кладовища на 12 га). Анатолій Вершина нагадав, що це передбачене генеральним планом розвитку міста.


«У нас територія далі йде за кладовищем. Передбачено, узгоджено і затверждено, що там у нас є перспективне використання земельної ділянки під кладовище. На сьогодні вони (власники паїв – прим. авт.) нам відмовляють. Ми понад 4 роки займалися цим питанням, пливли, пливли і зупинилися», - сказав мер. Він зазначив, що раніше міська влада досягла домовленості з власниками паїв і сільською радою, що вони отримають землю в іншому місці. За словами А. Вершини, ті начебто погодились, а потім дали задній хід.

«Основна претензія: кажуть, щоб дали їм гроші. За ці паї. Вони дограються, поки буде перше захоронення. Позаду цього кладовища є розпайована земля. Її власник ***. Коли перше захоронення там з`явилося, він зрозумів, і сьогодні увесь його пай – це захоронення. Ми з ним вирішили питання А на інших в суд подали», - повідомив А. Вершина.

Нагадаємо, на території Павлограда розташовано 13 кладовищ, одне з яких, на вулиці Луганській, є діючим. На території інших кладовищ відбуваються лише так звані «родинні» підзахоронення.

Олекса Сурай для www.5632.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Війна не за підручником | Як львівський історик став добровольцем

Ще три роки тому його головною зброєю була наука. Нині він володіє АК-47 не гірше, ніж словом. А ще пише книгу. Робить це у перервах між бойовими чергуваннями. Війна його змінила, як і більшість тих, хто прийшов в окопи з цивільного життя. Тарас Ковалевич (позивний «Аспірант») – військовослужбовець 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ Збройних Сил України.

Кубок, гільза і донати. У Львові змагалися найдотепніші

  Київські студенти стали володарями кубку регіонального фестивалю гумору. А одному з глядачів дістався почесний сувенір від 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ ЗСУ. Сама ж бригада отримала 100 тисяч гривень благодійних коштів на FPV -дрони. І все це відбувалося на «Студентській Лізі Сміху м. Львів».

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Дистанційна робота вдома під час карантину справила злий жарт із нашим хребтом. Особливо це торкнулося тих, хто й раніше не надто дружив із фізкультурою. Почастішали раптові простріли в спині, з'явилися головні болі, стали німіти руки або ноги. Виявилося, до цього можуть призвести не лише надмірні фізичні навантаження, але й наша малорухливість.