Остання публікація

«Сукні для донечок – моя мистецька гордість!»

Зображення
Аби створити з бісеру портрет вигаданої красуні, Тетяні довелося використати понад півмільйона дрібних намистинок. Кожну вона вправно пришила до полотна тонесенькою ниткою – точно за схематичним малюнком. Над своїм шедевром майстриня працювала 3 місяці. У повсякденному житті Тетяна виконує фізично важку роботу, а рукоділля з витонченою технікою вважає для себе розрадою.

Павлоградські мисливці чекають відкриття сезону


У Західному Донбасі ось-ось має розпочатися сезон полювання на пернату дичину. Його відкриття заплановане на вечір 5 серпня. Про це повідомив журналістові голова Павлоградської районної організації Всеукраїнського товариства мисливців і рибалок Сергій Тимченко.

За його словами, об`єктами полювання в Західному Донбасі традиційно є качки, перепели, голуби.  «Сезон стартує о 18.00 в суботу, 5 серпня, і триватиме до 31 грудня, - повідомив С. Тимченко. – Право полювати отримають мисливці, котрі матимуть усі дозвільні документи, в тому числі на мисливську зброю, у яких буде відстрільна картка. Якщо мисливець братиме на полювання собаку, він повинен мати відповідні документи і на неї. Інакше таке полювання перетвориться на браконьєрство».

Сергій Тимченко зазначив, що мисливці районної організації УТМР, які полюють на пернату дичину, полюбляють це робити на водоймах поблизу Павлограда (мікрорайона Соснівка), сел Богданівки, Богуслава, Вербок, міста Тернівки. Днями, коли законодавство дозволяє полювати, є середа, четвер, субота і неділя. «Звісно, що для наших мисливців, котрих у районній організації нараховується 1300 чоловік, полювання не є гонитвою за дичиною. Перш за все, це відпочинок», - наголосив С. Тимченко.


 До речі, як повідомила 25 липня прес-служба міністерства аграрної політики і продовольства України (www.minagro.gov.ua), цього дня в «Офіційному віснику України» опублікований спільний наказ Мінагрополітики та Мінприроди «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування збитків, заподіяних внаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання (крім видів, занесених до Червоної книги України)». Згідно з документом, суми відшкодування збитків за браконьєрство збільшені в 4 рази. «Такий розрахунок пояснюється тим, що браконьєр повинен заплатити не тільки штраф, але і компенсувати кошти, які необхідно вкласти користувачеві мисливських угідь на відтворення знищених браконьєром тварин», - йдеться у повідомленні прес-служби міністерства.

Олекса Сурай для www.5632.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?