Остання публікація

«Сукні для донечок – моя мистецька гордість!»

Зображення
Аби створити з бісеру портрет вигаданої красуні, Тетяні довелося використати понад півмільйона дрібних намистинок. Кожну вона вправно пришила до полотна тонесенькою ниткою – точно за схематичним малюнком. Над своїм шедевром майстриня працювала 3 місяці. У повсякденному житті Тетяна виконує фізично важку роботу, а рукоділля з витонченою технікою вважає для себе розрадою.

Поблизу Павлограда пенсіонер нелегально приймав металобрухт


 У Павлограді на пенсіонера наклали штраф за те, що він на власному подвір`ї облаштував нелегальний металоприймальний пункт. Про це йдеться у вироку міськрайонного суду від 6 липня.

Згідно з матеріалами суду, мешканець села Межиречі Павлоградського району здійснював свій незаконний бізнес протягом майже 3 місяців – з початку січня до кінця березня 2017 року. На території свого домоволодіння обвинувачений приймав, важив, сортував і зберігав металобрухт, що йому за певну плату зносили мешканці Павлограда і Павлоградського района. Коли металобрухту ставало багато, «підприємець» його відвантажував іншим ділкам в обмін на еквівалентну суму коштів. Жодних документів на здійснення свого бізнесу чоловік не мав.

Як свідчать матеріали суду, 25 березня 2017 року обвинувачений придбав за готівку у свого «клієнта» 37 кг різних металевих виробів за ціною 4 грн./кг. Продавцеві чоловік заплатив 148 грн. Того ж дня поліція провела обшук на обійсті обвинуваченого і виявила та вилучила 3 одиниці вагів, 2850 кг брухту чорного та 25 кг брухту кольорового металу.

За кілька місяців, 21 червня, вже у статусі обвинуваченого чоловік підписав угоду з прокурором про визнання своєї винуватості у скоєнні інкримінованого йому злочину. Під час підготовчого судового засідання обвинувачений просив суд затвердити цей документ. Приймаючи рішення, суд врахував те, що на лаві підсудних опинився пенсіонер-інвалід, який одружений на жінці відповідного віку, перебуває у матеріальній скруті, раніше не судимий. У підсумку, 6 липня Павлоградський міськрайонний суд визнав мешканця села Межиречі винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 213 КК України («Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом»), затвердив зазначену угоду про визнання винуватості і присудив чоловікові штраф у розмірі 3400 грн. Підсудний ще має час оскаржити цей вирок.

Олекса Сурай для www.5632.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?