Перейти до основного вмісту

Поблизу Павлограда пенсіонер нелегально приймав металобрухт


 У Павлограді на пенсіонера наклали штраф за те, що він на власному подвір`ї облаштував нелегальний металоприймальний пункт. Про це йдеться у вироку міськрайонного суду від 6 липня.

Згідно з матеріалами суду, мешканець села Межиречі Павлоградського району здійснював свій незаконний бізнес протягом майже 3 місяців – з початку січня до кінця березня 2017 року. На території свого домоволодіння обвинувачений приймав, важив, сортував і зберігав металобрухт, що йому за певну плату зносили мешканці Павлограда і Павлоградського района. Коли металобрухту ставало багато, «підприємець» його відвантажував іншим ділкам в обмін на еквівалентну суму коштів. Жодних документів на здійснення свого бізнесу чоловік не мав.

Як свідчать матеріали суду, 25 березня 2017 року обвинувачений придбав за готівку у свого «клієнта» 37 кг різних металевих виробів за ціною 4 грн./кг. Продавцеві чоловік заплатив 148 грн. Того ж дня поліція провела обшук на обійсті обвинуваченого і виявила та вилучила 3 одиниці вагів, 2850 кг брухту чорного та 25 кг брухту кольорового металу.

За кілька місяців, 21 червня, вже у статусі обвинуваченого чоловік підписав угоду з прокурором про визнання своєї винуватості у скоєнні інкримінованого йому злочину. Під час підготовчого судового засідання обвинувачений просив суд затвердити цей документ. Приймаючи рішення, суд врахував те, що на лаві підсудних опинився пенсіонер-інвалід, який одружений на жінці відповідного віку, перебуває у матеріальній скруті, раніше не судимий. У підсумку, 6 липня Павлоградський міськрайонний суд визнав мешканця села Межиречі винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 213 КК України («Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом»), затвердив зазначену угоду про визнання винуватості і присудив чоловікові штраф у розмірі 3400 грн. Підсудний ще має час оскаржити цей вирок.

Олекса Сурай для www.5632.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Війна не за підручником | Як львівський історик став добровольцем

Ще три роки тому його головною зброєю була наука. Нині він володіє АК-47 не гірше, ніж словом. А ще пише книгу. Робить це у перервах між бойовими чергуваннями. Війна його змінила, як і більшість тих, хто прийшов в окопи з цивільного життя. Тарас Ковалевич (позивний «Аспірант») – військовослужбовець 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ Збройних Сил України.

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?

Кажуть, одного разу на Полтавщині, поблизу райцентру Шишаки, місцеві жителі натрапили у лісі на велетенського вужа. Його довжина сягала ледь не 2,5 м , а голова була, наче чоловіча долоня. Полюючи нещодавно з фотокамерою посеред чернігівських боліт, я теж мріяв знайти якогось унікального екземпляра.

Кубок, гільза і донати. У Львові змагалися найдотепніші

  Київські студенти стали володарями кубку регіонального фестивалю гумору. А одному з глядачів дістався почесний сувенір від 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ ЗСУ. Сама ж бригада отримала 100 тисяч гривень благодійних коштів на FPV -дрони. І все це відбувалося на «Студентській Лізі Сміху м. Львів».