Остання публікація

«Сукні для донечок – моя мистецька гордість!»

Зображення
Аби створити з бісеру портрет вигаданої красуні, Тетяні довелося використати понад півмільйона дрібних намистинок. Кожну вона вправно пришила до полотна тонесенькою ниткою – точно за схематичним малюнком. Над своїм шедевром майстриня працювала 3 місяці. У повсякденному житті Тетяна виконує фізично важку роботу, а рукоділля з витонченою технікою вважає для себе розрадою.

Мешканець Першотравенська за два тижні поцупив кришки від шести люківУ Першотравенську молодик протягом двох тижнів лютого 2017 року поцупив кришки від п`яти люків, котрі належать місцевим комунальникам, та одну кришку, власник якої - підприємство телекомунікацій. Особливістю цієї банальної, на перший погляд, історії є те, що ймовірний крадій працює прохідником на одній із вугільних шахт і має, вочевидь, непоганий заробіток.

Як свідчать матеріали судового розгляду, на лаві підсудних опинився батько неповнолітньої дитини, досі не судимий. Зідно з вироком, свою першу крадіжку чоловік здійснив у ніч із 2 на 3 лютого 2017 року. На власному автомобілі він під`їхав до будинку №11 на вулиці Кобзаря, переконався, що за ним ніхто не спостерігає, зняв із двох каналізаційних колодязів кришки, завантажив їх у багажник легковика і зник із місця злочину.

Наступна крадіжка майна комунальників, яку організував обвинувачений, сталася в ніч з 7 на 8 лютого. Цього разу місцем злочину він обрав будинок № 1-а на вулиці Чайковського. До багажника авто чоловік поклав кришки від люків міської каналізації і тепломережі. Нарешті, третій епізод у справі датований ніччю з 12 на 13 лютого. За версією сторони обвинувачення, молодик під`їхав до будинку 5-а на вулиці Чайковського і, переконавшись у відсутності свідків, поцупив спочатку кришку від каналізаційного люку міського комунального підприємства, а потім кришку від люку, що належить ПАТ «Укртелеком». У матеріалах суду вказано, що вкраденим протягом двох тижнів майном обвинувачений розпорядився на власний розсуд. Зокрема, з вироку відомо, що всі шість кришок він розпиляв.

Як встановила експертиза, загальна сума збитку, який обвинувачений завдав комунальникам Першотравенська, склала 2 325 грн., а збиток ПАТ «Укртелеком» обмежився сумою у 583 грн. Під час судового засідання молодик визнав себе виннним у скоєнні інкримінованих кримінальних правопорушень і підтвердив обставини цих крадіжок, викладені обвинуваченням. Чоловік виказав розкаєння у скоєному і заявив, що визнає цивільні позови потерпілих. Представниця міського житлово-комунального підприємства прохала суд стягнути з обвинуваченого близько 1320 грн. в рахунок завданих збитків з урахуванням відновлювальних робіт. Представник ПАТ «Укртелеком» вказав у цивільному позові суму 1085 грн.

На своєму засіданні 19 липня Першотравенський міський суд визнав гірника винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.1 ст. 185 і ч.2 ст. 185 («Крадіжка») і призначив йому 2 роки позбавлення волі умовно. Суд задовольнив цивільні позови потерпілих підприємств. У підсудного ще є час на оскарження вироку суду першої інстанції.


Олекса Сурай для www.5632.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?