Остання публікація

Греко-католики Лозової відзначили Трійцю (фото, відео)

Зображення
Лозівські греко-католики разом зі всією православною спільнотою відзначили День П’ятдесятниці (Свято Трійці, в народі – Зелена неділя). Зокрема, в храмі Преображенської парафії УГКЦ 20 червня відбулася урочиста Літургія.

У Новомосковську суд покарав розбійника-рецидивіста


На Дніпропетровщині розбійник, жертвою якого стала літня жінка, отримав 7 років колонії. Чоловік свою провину визнав. Про це йдеться у вироку Новомосковського міськрайонного суду від 10 жовтня 2017 року.

Як зазначено у матеріалах судового розгляду, злочин, внаслідок якого похила жінка отримала тілесні ушкодження, а її нападник опинився на лаві підсудних, стався ранком 24 квітня 2017 року на вулиці Осінній в селі Лобойківка Петриківського району.

За словами обвинуваченого, того дня він вирушив з міста Кам`янське в напрямку Петриківки. Перед тим, як сісти до маршрутки, випив спиртного. Близько 10.00 вийшов з автобуса в селі Лобойківка і попрямував до першого ліпшого подвір`я. Чоловік розповів, що він зайшов до будинку, побачив там літню жінку і почав вимагати в неї гроші. Коли ж вона відмовилася, схопив хустку, яку побачив у домі, і почав нею душити потерпілу. Притягнув її до іншої кімнати і вже там отримав кошти - 90 грн. За словами чоловіка, він кілька разів бив господарку руками по голові і погрожував ножем, який теж знайшов у будинку потерпілої. Обвинувачений висловив каяття з приводу скоєного.

За даними слідства, версію якого підтвердив обвинувачений, останній залишив на тілі 89-літньої пенсіонерки числені синці і садна. Гроші ж вона змушена була йому віддати після того, як він приставив до її шиї ножа. Сама ж потерпіла подала заяву до суду, в якій просила розглянути вказане кримінальне провадження без її участі, а покарання обвинуваченому призначити на розсуд суду. Пенсіонерка зазначила, що не має до свого нападника претензій, йдеться у вироку.

Приймаючи рішення стосовно обвинуваченого, суд врахував його кримінальне минуле – з 2002 року чоловік вже двічі встиг побувати в колонії за розбій, пограбування і шахрайство. Врахували судді і той факт, що свій останній злочин мешканець Кам`янського скоїв стосовно літньої людини. В підсумку, на своєму засіданні 10 жовтня Новомосковський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у скоєнні розбійного нападу, поєднаного з проникнненням у житло (ч.3 ст. 187 КК України) і призначив йому покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього його майна. Обвинувачений ще має час оскаржити цей вердикт в апеляційній інстанції.

Олекса Сурай для www.0569.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?