Oleksandr Shulha. На власні очі: У Новомосковську хулігани пошкодили майно СБУ

середа, 6 червня 2018 р.

У Новомосковську хулігани пошкодили майно СБУ


У Новомосковську поліція розслідує факт пошкодження майна Служби Безпеки України. Інцидент стався минулого місяця, про це свідчить ухвала міськрайонного суду від 29 травня.

Цього дня слідчий Новомосковського відділу поліції звернувся до суду з клопотанням про призначення експертизи в рамках кримінального провадження за фактом хуліганства (ч.1 ст. 296 КК України). У клопотанні, з посиланням на дані досудового розслідування, йдеться про те, що 16 травня 2018 року приблизно о 8.30 було виявлено розбиту емблему СБУ, встановлену на вхідних воротях міського відділу служби на вулиці Гетьманській у Новомосковську.

Вже 17 травня правоохоронці мали на руках довідку щодо спричинення матеріальної шкоди спецслужбі. Серед пошкоджених речей у довідці були зазначені відеокамера, датчик вібрації та рекламний щит з логотипом СБУ. У своєму клопотанні слідчий поліції просив суд призначити експертизу, яка б визначила збитки і навіть шкоду, завдану довкіллю. Новомосковський міськрайонний суд 29 травня це клопотання задовольнив.

Олександр Шульга для tv-news.dp.uaОстання публікація

Олекса Гірник: «Мій протест - це бунт проти поневолення»

На місці самоспалення Олекси Гірника на Чернечій горі. Джерело:  www.istpravda.com.ua Більше 40 років тому українець Олекса Гірник...

Найпопулярніше у блозі