Перейти до основного вмісту

У Павлограді вигадали, що робити із залишками снігу


Сквер Тараса Шевченка, Павлоград 5 березня. Фото Павел Градов у Фейсбук
Павлоградські комунальники знайшли застосування снігу, який природа «підкинула» містові наостанок зими. Близько однієї тисячі тонн снігової маси працівники КП «Затишне місто» останнім часом вивезли на місцевий полігон твердих побутових відходів. Замерзла вода має розтанути й загасити нижні прошарки сміттєзвалища, що тліє від минулого літа.

Про це 13 березня повідомив депутатам міської ради мер Анатолій Вершина. Цього дня народні обранці зібралися на спільне засідання своїх комісій. «Як раніше у нас проводилося прибирання снігу? – звернувся до присутніх міський голова. - Завдяки підприємствам, були розпорядження... Виходило все місто... На жаль, на сьогоднішній день у нас залишилось практично тільки «Затишне місто», яке виконує цю роботу...»

За словами А. Вершини, нещодавно він подорожував у справах Україною і зміг оцінити ефективність роботи місцевих комунальних служб у боротьбі із снігом. «І я скажу, що наше місто доволі непогано справилося з цією роботою. Якщо інші регіони стояли, 7 числа, в гололід, то наше місто із самого ранку жило, посипалося, прибиралося. Але недостатньо, я згоден, що не достатньо», - зазначив мер. Він повідомив, що для покращання снігоприбиральної роботи місту необхідно придбати спеціальну техніку. І влада, мовляв, над цим працює.

Соборна площа. Павлоград 5 березня. Фото Павел Градов у Фейсбук
«Снігу, який ми зібрали, ми знайшли застосування, - сказав А. Вершина. - Ми весь цей сніг вивезли на полігон твердих побутових відходів. Де досі димить ізсередини. Горить, воно не згасло. І ми весь цей сніг, приблизно 1000 тон, вивезли на полігон, заскладували, затрамбували. І він буде потихеньку танути... що необхідно полігону».

Нагадаємо, 23 липня 2017 року на полігоні твердих побутових відходів, розташованому поблизу Павлограда на землях Богуславської сільради, виникла масштабна пожежа. Про це повідомляла прес-служба міськрайонного управління ДСНС у Дніпропетровській області. Рятувальникам спільно з комунальниками довелося кілька днів витратити на локалізацію загоряння і його припинення. Втім, нижні прошарки полігону, глибина якого сягає кількох десятків метрів, і досі перебувають у стані тління. Це підтвердив і останній випадок: 28 лютого 2018 року на полігоні знов спалахнуло сміття.

Олександр Шульга для tv-news.dp.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Війна не за підручником | Як львівський історик став добровольцем

Ще три роки тому його головною зброєю була наука. Нині він володіє АК-47 не гірше, ніж словом. А ще пише книгу. Робить це у перервах між бойовими чергуваннями. Війна його змінила, як і більшість тих, хто прийшов в окопи з цивільного життя. Тарас Ковалевич (позивний «Аспірант») – військовослужбовець 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ Збройних Сил України.

Кубок, гільза і донати. У Львові змагалися найдотепніші

  Київські студенти стали володарями кубку регіонального фестивалю гумору. А одному з глядачів дістався почесний сувенір від 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ ЗСУ. Сама ж бригада отримала 100 тисяч гривень благодійних коштів на FPV -дрони. І все це відбувалося на «Студентській Лізі Сміху м. Львів».

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?

Кажуть, одного разу на Полтавщині, поблизу райцентру Шишаки, місцеві жителі натрапили у лісі на велетенського вужа. Його довжина сягала ледь не 2,5 м , а голова була, наче чоловіча долоня. Полюючи нещодавно з фотокамерою посеред чернігівських боліт, я теж мріяв знайти якогось унікального екземпляра.