Остання публікація

Греко-католики Лозової відзначили Трійцю (фото, відео)

Зображення
Лозівські греко-католики разом зі всією православною спільнотою відзначили День П’ятдесятниці (Свято Трійці, в народі – Зелена неділя). Зокрема, в храмі Преображенської парафії УГКЦ 20 червня відбулася урочиста Літургія.

За півроку Павлоград зекономив на ProZorro 6,6 мільйонів гривень


Впродовж 6 місяців 2017 року громада Павлограда зекономила на використанні системи електронних торгів ProZorro понад 6,64 млн грн. Про це 9 серпня під час засіданні міськвиконкому повідомила керівниця фінансового управління міста Раїса Роїк.

За її словами, у першому півріччі 2017 року розпорядники бюджетних коштів провели через ProZorro 430 закупівель товарів, робіт і послуг на загальну суму 80,88 мдн грн. При цьому, економія склала 6,64 млн грн. За даними фінуправління, найбільшу кількість закупівель здійснили: міський відділ освіти (76), четверта міськлікарня (62) та КП «Павлоградсвітло» (46). Більше за всіх зекономили коштів: КП «Павлоградтеплоенерго» (1,959 млн грн.) відділ освіти (1,584 млн грн.) та УКГБ (0,957 млн грн.).

Нагадаємо, в Павлограді проект ProZorro стартував у пілотному режимі 1 квітня 2016 року - не в останню чергу, завдяки зусиллям і наполегливості громадських активістів. Через систему електронних торгів стали проходити всі бюджетні закупівлі товарів, робіт і послуг на суму від 20 тис. грн. і вище. Таке рішення ухвалила 22 лютого 2016 депутати міської ради. Вони також рекомендували розпорядникам бюджетних коштів проводити свої закупівлі за новою системою і тоді, коли сума таких закупівель нижче 20 тис. грн. Згодом були неодноразові спроби підняти цей поріг, але невдалі.

Наша довідка:

Система публічних електронних закупівель ProZorro - це альтернатива старій системі паперових тендерних держзакупівель. Вона стартувала в пілотному режимі в 2015 році. З 1 квітня 2016 року в Україні набув чинності закон "Про державні закупівлі", який регламентував поетапне введення (з 1 квітня, а потім з 1 серпня 2016 року) електронної системи держзакупівель ProZorro. Її використання стало обов'язковим для всіх замовників - розпорядників бюджетних коштів. Закон зобов'язує держзамовників проводити закупівлю товарів або послуг вартістю понад 200 тис. грн., а робіт - понад 1,5 млн грн. через ProZorro. У цій системі торги проводяться на електронних торгових майданчиках в мережі інтернет, що, за версією розробників, усуває суб'єктивний фактор і можливість корупції, підвищує конкуренцію.

Олекса Сурай для www.5632.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?