Мешканця Юр`ївського району покарали за вкушений палецьНа Юр`ївщині чоловік отримав 100 годин громадських робіт за те, що спочатку вдарив, а потім вкусив за палець свого земляка, який ним керував. Селянин провину визнав, а 2 серпня, під час судового розгляду справи, сторони уклали угоду про примирення.

Інцидент, внаслідок якого обвинувачений опинився на лаві підсудних, стався вранці 24 червня 2017 року в приміщенні складу одного з приватних сільгосппідприємств, розташованих на землях Юр`ївського району. Склад знаходиться на току в селі Чорноглазівка. За інформацією суду, під час розмови потерпілий зробив зауваження обвинуваченому, вимагаючи від нього розпочати роботу. Це стало приводом для сварки.

Суд встановив, що в ході конфлікта обвинувачений штовхнув потерпіого, і той упав долі. Але це не зупинило підсудного – він схопив дерев`яний держак від мітли і вдарив ним свого опонента по потилиці. Після чого приклався кулаком до його носа. Далі обидва чоловіки схопили один одного за барки, і саме в цей момент обвинувачений вкусив потерпілого за середній палець лівої руки, йдеться у матеріалах суду. Внаслідок дій обвинуваченого у його опонента виникли числені гематоми, синець на носі і рана на пальці. Потерпілий звернувся до правоохоронців.

Вже піч час судового засідання 4 серпня 2017 року потерпілий і обвинувачений уклали угоду про примирення, згідно з якою підсудний визнавав свою провину в інкримінованому злочині – умисному легкому тілесному ушкодженні. Чоловік також погодився на визначене покарання. Того ж дня, 4 серпня, Юр`ївський районний суд затвердив вказану угоду, визнав підсудного винним за ч. 1 ст. 125 КК України і присудив йому 100 годин громадських робіт. Втім, вирок набере сили лише за 30 днів від моменту оголошення та у разі, якщо сторони його не оскаржать в апеляційній інстанції.


Олекса Сурай для www.5632.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

И расстрелянный Тарас Шевченко... (август 2014 года, освобожденный Славянск)

«Мамо, я ж ніколи в житті не літав!» Пам`яті павлоградського десантника Дениса Каменєва

На Харківщині з`явився мурал із портретами загиблих воїнів (оновлено)