Остання публікація

Нотатки з війни | "Місцевих війна загартувала"

Зображення
Сільською вулицею прямує немолода жінка. Поруч неї човгає хлопчина років восьми. Вочевидь, онук.

Павлоградські малюки зимуватимуть у новому дитсадку


Вихованці павлоградського дитсадка №8 «Барвінок» зимуватимуть у відремонтованих приміщеннях свого дошкільного навчального закладу. Про це журналісти довідалися 30 серпня під час прес-туру соціальними об’єктами міста.

ДНЗ «Барвінок» розташований на вулиці Олени Пчілки, 113. Тут виховуються і мешкають малюки з кризових сімей і напівсироти – понад 180 дітей. «Ви знаєте, дитячому садку 45 років, і його жодного разу капітально не ремонтували», - розповіла керівниця закладу Лариса Підплетько. За її словами, справа обмежувалася лише поточними ремонтами, тож допомога інвесторів Українського фонду соціальних інвестицій стала для дошкільнят і педагогів «Барвінку» порятунком. Саме УФСІ фінансувала проект капремонту дитсадка. Вартість робіт складає понад 3 млн грн. Ремонтом займається ТОВ фірма «Мобіком».


Л. Підплетько повідомила, що на кінець серпня підрядники вже встановили нові вікна і двері, утеплюють цоколь, проводять внутрішні оздоблювальні роботи, монтують новий дах з метало-черепиці. «Ми розраховуємо завершити роботи у листопаді», - сказала завідуюча ДЗН. Вона також зазначила, що на час ремонту, який почався в липні, «Барвінок» не припиняв своєї роботи. Лише два дні, коли будівельники демонтували дах, діти перебували вдома. «Вони в нас мешкають цілодобово з понеділка до п’ятниці включно. А з 2017 року ті діти, які цього потребують, залишаються ночувати в дитсадку і у вихідні дні», - сказала Л. Підплетько.




До речі, на території дитсадка є трояндовий квітник і дерев`яні скульптури. Одна з них, заввишки понад 5 метрів, має вигляд коня, який стоїть дибки. Ще 5 років тому його із старої верби вирізьбив один кримський майстер. Дитсадок має власну котельну, яка дозволяє економити газ для опалення будівлі.

Олекса Сурай для www.5632.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як правильно клепати косу. Поради від сільського косаря з Чернігівщини (відео)

Меотида: краса, яку навпіл розірвала війна (відео)

"Істерик ні в кого немає". Як живуть кияни під обстрілами.