Остання публікація

Євген Дрозд: «Мрію зустрітися з Ліонелем Мессі!»

Зображення
За час футбольної кар'єри Євген «подарував» суперникам десятки голів. Одного разу поцілив у чужі ворота мало не з центру поля. Та ще й головою. Встиг пограти в юнацькій команді одного з клубів національної Прем'єр-ліги. Зараз Євгену 23 роки, і він працює в ДТЕК Павлоградвугілля. Футбол для нього більше, ніж хобі, радше - покликання.

У Павлограді юні туристи влаштували перегони


У Павлограді вихованці секції спортивного туризму ФСК ім. Шкуренка провели змагання, присвячені Дню Перемоги над нацизмом. Вони проходили 9 травня у центральному міському парку на березі Вовчої. Про підсумки спортивних перегонів розповів днем пізніше у мережі Фейсбук один із тренерів Андрій Суворкін.

За словами тренера, вихованці секції змагалися у спортивному пішому туризмі і веслувальному слаломі. «Аби потрапити до загального заліку, спортсменам необхідно було здолати пішу смугу перешкод і дистанцію на каяках і каное», - написав А. Суворкін.Переможцями й призерами у своїх групах стали:

старша група

1 місцеКирил Григор`єв
2 місце Данил Мірошниченко
3 місце - Руслан Кодиров

середня група

1 місце Денис Кодиров
2 місце Маша Лісовська
3 місце Данил Кобець

дівчата

1 місце Катерина Єгорова
2 місце Анна Гула
3 місце Єлізавета Гула

Нагадаємо, нещодавно, 21 квітня, вихованці ФСК імені Шкуренка здобули командну перемогу на змаганнях зі спортивного водного туризму «Відкриття сезону 2018». Перегони водників проходили 21 квітня на річці Вовчій в районі парку імені Першого травня. Тоді участь у змаганнях взяли 9 команд, до складу яких увійшло 40 вихованців секцій зі спортивного туризму з кількох міст і районів Дніпропетровської області. Свою майстерність у керуванні різних класів суден вони демонстрували на трьох дистанціях: «Слалом», «Спринт» і «Рятувальні роботи».  

Олександр Шульга для tv-news.dp.ua
джерело фото: www.facebook.com/groups/komanda.poseidon

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»