Остання публікація

Греко-католики Лозової відзначили Трійцю (фото, відео)

Зображення
Лозівські греко-католики разом зі всією православною спільнотою відзначили День П’ятдесятниці (Свято Трійці, в народі – Зелена неділя). Зокрема, в храмі Преображенської парафії УГКЦ 20 червня відбулася урочиста Літургія.

У Павлограді змагалися спортсмени-водники (фото)


Вихованці ФСК імені Шкуренка здобули командну перемогу на змаганнях зі спортивного водного туризму «Відкриття сезону 2018». Перегони водників проходили 21 квітня на річці Вовчій в райні парку імені Першого травня. Про підсумки спортивної події розповів у Фейсбук один із тренерів переможців Андрій Суворкін.

За його словами, участь у змаганнях взяли 9 команд, до складу яких увійшло 40 вихованців секцій зі спортивного туризму з кількох міст і районів Дніпропетровської області. Свою майстерність у керуванні різних класів суден вони демонстрували на трьох дистанціях: «Слалом», «Спринт» і «Рятувальні роботи».Найкращу маневреність у різних видах «Слалому» (К-4, К-2, Б-2 і В-1) виявили вихованці ФСК ім. Шкуренка (команда «Посейдон») – на їхньому рахунку всі 4 перемоги. Найшвидшими у «Спринті В-2» стали гості із Синельниківського району. Ця ж команда отримала золоту нагороду і за підсумками змагань із порятунку «постраждалого» кермувальника каяку (каяк - спортивне одномісне судно). Однак, зазначає тренер, в загальному заліку переможцями чемпіоната з водного спортивного туризму стали вихованці ФСК ім. Шкуренка.


«Дякуємо всім за участь і допомогу в проведенні змагань, команда ФСК ім.В.М.Шкуренко бажає всім чудового сезону, незабутніх пригод і цікавих походів. Після численних походів і змагань, сезон традиційно закриємо на початку жовтня», - написав Андрій Суворкін.

Олександр Шульга для tv-news.dp.ua, фото зі сторінки у Фейсбук Команда Посейдон

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?