Перейти до основного вмісту

На Дніпропетровщині створили найбільшу в Україні підкову


Придніпров'я тепер має найбільшу в Україні металеву підкову. Артоб'єкт висотою 3,40 і шириною 2,85 метра встановили мешканці Миколаївської об'єднаної територіальної громади (ОТГ) на Петропавлівщині Дніпропетровської області. Повідомлення про національний рекорд з'явилося 17 серпня на сторінці громади у Фейсбук.

Металева підкова встановлена ​​між селами Петрівка і Катеринівка на найвищому в області пагорбі - Герцевій горі. Ініціатива створення підкови належить креативним мешканцям Миколаївської ОТГ. Їхню ідею підтримала місцева влада, а українські ковалі втілили задумане.


У суботу 17 серпня представник Національного агентства рекордів України Олена Балух вручила миколаївцям свідоцтво про рекорд. Вона зазначила, що прідніпровці перевершили львів'ян, які також мають підкову-велетня. Її розміри - 2,65 на 2,65 метра. Голова ОТГ Віктор Одоєвцев розповів, що над проектом підкови працювало багато людей. Наступного року, сказав він, миколаївці, можливо, створять найбільшу в Україні булаву.



До речі, у вересні 2018 року мешканці Миколаївської ОТГ встановили найбільший в Україні державний герб. Його висота - 4,65 м, а ширина - понад 3,4 м. Герб розташований на найвищій географічній точці Дніпропетровщини - 108 метрів над рівнем моря. Тризуб потрапив до реєстру Національного агентства рекордів України.


Олександр Шульга, фото зі сторінки Миколаївської ОТГ у Фейсбук

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Війна не за підручником | Як львівський історик став добровольцем

Ще три роки тому його головною зброєю була наука. Нині він володіє АК-47 не гірше, ніж словом. А ще пише книгу. Робить це у перервах між бойовими чергуваннями. Війна його змінила, як і більшість тих, хто прийшов в окопи з цивільного життя. Тарас Ковалевич (позивний «Аспірант») – військовослужбовець 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ Збройних Сил України.

Кубок, гільза і донати. У Львові змагалися найдотепніші

  Київські студенти стали володарями кубку регіонального фестивалю гумору. А одному з глядачів дістався почесний сувенір від 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ ЗСУ. Сама ж бригада отримала 100 тисяч гривень благодійних коштів на FPV -дрони. І все це відбувалося на «Студентській Лізі Сміху м. Львів».

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Дистанційна робота вдома під час карантину справила злий жарт із нашим хребтом. Особливо це торкнулося тих, хто й раніше не надто дружив із фізкультурою. Почастішали раптові простріли в спині, з'явилися головні болі, стали німіти руки або ноги. Виявилося, до цього можуть призвести не лише надмірні фізичні навантаження, але й наша малорухливість.