понеділок, 16 квітня 2018 р.

Народила і ненавмисне вбила. Трагедія в НовомосковськуУ Новомосковську суд амністував жінку, яку визнав винною у ненавмисному вбивстві своєї новонародженої дитини. Під час пологів немовля вислизнуло з утроби матері і смертельно вдарилося головою об підлогу. Трагедія сталася у домашньому льосі, куди обвинувачена пішла наодинці народжувати. Про це йдеться у вироку міськрайонного суду від 10 квітня 2018 року.

Як свідчить вердикт, на лаві підсудних опинилася ніде офіційно не працююча і заміжня жінка, мати двох малолітніх дітей. Слідство встановило, що приблизно в серпні 2016 року обвинувачена відчула, що завагітніла. Однак на облік до лікарів-гінекологів вона не стала, тож про її вагітність медики не знали. Здогадки мали лише деякі сусіди.

Минуло 8 місяців, і в ніч на 6 квітня 2017 року в обвинуваченої, яка перебувала у себе вдома, почалися перейми. За даними слідства, вона не стала кликати на допомогу лікарів. Натомість, близько 4.00 вийшла з будинку на вулицю, пішла до льоху, сіла навпочіпки і за третіми переймами народила хлопчика. Та щасливими для дитини ці пологи не стали – немовля вислизнуло із материного лона, вдарилося головою об тверду підлогу і смертельно травмувалося. За тиждень, 12 квітня, поліція провела огляд місця пригоди і виявила в картонному ящику в льосі мертве тільце і жіночий халат зі слідами крові.

На думку слідства, жінка не мала прямого умислу заподіяти смерть своєму дитяті і в критичний момент не усвідомлювала, що з новонародженим малюком може статися лихо. Тому поліція кваліфікувала її дії, як убивство, вчинене через необережність. Під час судового розгляду справи мати загиблого хлопчика повністю визнала свою провину в інкримінованому їй злочині, але відмовилася надавати пояснення щодо обставин трагедії. Зазначила лише, що не хотіла, аби таке сталося з її дитиною. Жінка висловила каяття у своєму вчинку і не заперечувала проти застосування до неї Закону України «Про амністію в 2016 році», під дію якого підпадала.

На своєму засіданні 10 квітня 2018 року Новомосковський міськрайонний суд визнав мешканку міста винною у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 119 УК України, і призначив їй 3 роки обмеження волі. Однак на підставі зазначеного закону служителі Феміди звільнили мати двох дітей від цього покарання. Втім, сторони в процесі ще мають час на оскарження цього вироку.

Олександр Шульга

Остання публікація

На Дніпропетровщині покарали пенсіонера, який скалічив свого собаку

На Дніпропетровщині суд покарав власника собаки за знущання над чотирилапою вихованкою. Чоловік спочатку жбурнув тварину з балкона, а ...

Найпопулярніше у блозі