Перейти до основного вмісту

На День Соборності у Павлограді створили "живий ланцюг"

У Павлограді місцеві активісти вперше в сучасній історії міста створили "живий ланцюг" з нагоди Дня Соборності України. Понад 60 містян, дорослих і малих, з національними прапорами, синьо-жовтими стрічками й віночками прийшли ранком 22 січня до памятника засновнику міста Матвію Хижняку, звідки вирушили до скверу Шевченка.




 Ставшим ланцюжком, учасники святкової акції заспівали український гімн і теплими обіймами привітали один одного з Днем Соборності України. Серед тих, хто цього дня приєднався до акції єднання, були й представники міської влади. За безпекою навколого дійства спостерігали кілька правоохоронців. Організатором ходи виступила ініціативна творча молодь і міский культурно-досуговий центр.





Нагадаємо, з нагоди Дня Соборності України в багатьох містах нашої держави впродовж вже тривалого часу відбуваються символічні акції "Ланцюг єдності". В Україні наймасшатбніша така подія відбулася 21 січня 1990 року, коли близько трьох мільйонів людей взялися за руки, з’єднавши Львів і Київ у день 71-річчя Злуки УНР і ЗУНР.

Олекса Сурай для www.5632.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Війна не за підручником | Як львівський історик став добровольцем

Ще три роки тому його головною зброєю була наука. Нині він володіє АК-47 не гірше, ніж словом. А ще пише книгу. Робить це у перервах між бойовими чергуваннями. Війна його змінила, як і більшість тих, хто прийшов в окопи з цивільного життя. Тарас Ковалевич (позивний «Аспірант») – військовослужбовець 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ Збройних Сил України.

Кубок, гільза і донати. У Львові змагалися найдотепніші

  Київські студенти стали володарями кубку регіонального фестивалю гумору. А одному з глядачів дістався почесний сувенір від 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ ЗСУ. Сама ж бригада отримала 100 тисяч гривень благодійних коштів на FPV -дрони. І все це відбувалося на «Студентській Лізі Сміху м. Львів».

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Дистанційна робота вдома під час карантину справила злий жарт із нашим хребтом. Особливо це торкнулося тих, хто й раніше не надто дружив із фізкультурою. Почастішали раптові простріли в спині, з'явилися головні болі, стали німіти руки або ноги. Виявилося, до цього можуть призвести не лише надмірні фізичні навантаження, але й наша малорухливість.