Остання публікація

Греко-католики Лозової відзначили Трійцю (фото, відео)

Зображення
Лозівські греко-католики разом зі всією православною спільнотою відзначили День П’ятдесятниці (Свято Трійці, в народі – Зелена неділя). Зокрема, в храмі Преображенської парафії УГКЦ 20 червня відбулася урочиста Літургія.

На День Соборності у Павлограді створили "живий ланцюг"

У Павлограді місцеві активісти вперше в сучасній історії міста створили "живий ланцюг" з нагоди Дня Соборності України. Понад 60 містян, дорослих і малих, з національними прапорами, синьо-жовтими стрічками й віночками прийшли ранком 22 січня до памятника засновнику міста Матвію Хижняку, звідки вирушили до скверу Шевченка.
 Ставшим ланцюжком, учасники святкової акції заспівали український гімн і теплими обіймами привітали один одного з Днем Соборності України. Серед тих, хто цього дня приєднався до акції єднання, були й представники міської влади. За безпекою навколого дійства спостерігали кілька правоохоронців. Організатором ходи виступила ініціативна творча молодь і міский культурно-досуговий центр.

Нагадаємо, з нагоди Дня Соборності України в багатьох містах нашої держави впродовж вже тривалого часу відбуваються символічні акції "Ланцюг єдності". В Україні наймасшатбніша така подія відбулася 21 січня 1990 року, коли близько трьох мільйонів людей взялися за руки, з’єднавши Львів і Київ у день 71-річчя Злуки УНР і ЗУНР.

Олекса Сурай для www.5632.com.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?