Остання публікація

«Сукні для донечок – моя мистецька гордість!»

Зображення
Аби створити з бісеру портрет вигаданої красуні, Тетяні довелося використати понад півмільйона дрібних намистинок. Кожну вона вправно пришила до полотна тонесенькою ниткою – точно за схематичним малюнком. Над своїм шедевром майстриня працювала 3 місяці. У повсякденному житті Тетяна виконує фізично важку роботу, а рукоділля з витонченою технікою вважає для себе розрадою.

Зима, що стає аномалією (фоторепортаж + відео)


Після несподіваних завірюх і морозів синоптики прогнозують нам, тобто, східнякам, черговий «плюс» у повітрі. Принаймі, наостанок лютого. Тож любителям романтичних селфі (і не лише) варто користатися нагодою – і, доки сніг остаточно не розтанув, фіксувати об’єктивом погодні викрутаси.


Засніженої екзотики ще достатньо в старому парку «Дружби». Вистачало її цими вихідними (8-9 лютого) і в «Заячій балці» біля парку «Перемоги».

Центра міста зима теж причепурила.
Помилуватися зимовими краєвидами лозівських околиць можна, переглянувши і це відео. У ньому звучить поезія Ліни Костенко. Вірш української поетеси «На віях тиші мерехтять сніжинки» читає Тетяна Верба (Павлоград).Олександр Шульга

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?