Літо 2024 року. Південний схід. Покинута хата одного з прифронтових сіл. Хлопці, які тут окопалися, натрапили на клунок зі старими книжками...
Отримати посилання
Facebook
X
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
Зима, що стає аномалією (фоторепортаж + відео)
Отримати посилання
Facebook
X
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
-
Після несподіванихзавірюх
і морозів синоптики прогнозують нам, тобто, східнякам, черговий «плюс» у
повітрі. Принаймі, наостанок лютого. Тож любителям романтичних селфі (і не
лише) варто користатися нагодою – і, доки сніг остаточно не розтанув, фіксувати
об’єктивом погодні викрутаси.
Засніженої екзотики ще достатньо в старому парку «Дружби». Вистачало її цими вихідними (8-9 лютого) і в «Заячій балці» біля парку «Перемоги».
Центра міста зима теж причепурила.
Помилуватися зимовими краєвидами лозівських околиць можна, переглянувши і це відео. У ньому звучить поезія Ліни Костенко. Віршукраїнської поетеси «На віях тиші
мерехтять сніжинки» читає Тетяна Верба (Павлоград).
Дистанційна робота вдома під час карантину справила злий жарт із нашим хребтом. Особливо це торкнулося тих, хто й раніше не надто дружив із фізкультурою. Почастішали раптові простріли в спині, з'явилися головні болі, стали німіти руки або ноги. Виявилося, до цього можуть призвести не лише надмірні фізичні навантаження, але й наша малорухливість.
Кажуть, одного разу на Полтавщині, поблизу райцентру Шишаки, місцеві жителі натрапили у лісі на велетенського вужа. Його довжина сягала ледь не 2,5 м , а голова була, наче чоловіча долоня. Полюючи нещодавно з фотокамерою посеред чернігівських боліт, я теж мріяв знайти якогось унікального екземпляра.
Мандруючи Україною, вкотре пересвідчуюсь: ми мало знаємо свою домівку. У гонитві за іноземною екзотикою не помічаємо тих цікавинок, які є за два кроки від нас. Національний природний парк «Меотида», розташований на узбережжі Азовського моря неподалік Маріуполя, - одне з таких див. Останнім часом його трохи пошматувала війна, але первісної краси не знищила.
Коментарі
Дописати коментар