Остання публікація

Денис Єфімов: «Мрію бути військовим, як мій батько»

Зображення
Цього хлопчину в камуфльованому однострої звати Денис Єфімов. Юнак родом із міста Лозової. Йому 16 років і він учень 2-го курсу Харківського військового ліцею «Патріот». У майбутньому хоче стати прикордонником. А ще захоплюється історією і літературою.

Через Лозову до Івано-Франківська ходитиме прямий, але недешевий потяг

фото із сайту Укрзалізниці

Цікава новина для лозівчан, які люблять подорожувати Україною. Зокрема, в західному напрямку. З 8 грудня 2019 року між Лозовою, Львовом і Івано-Франківськом курсуватимуть прямі потяги №1 і №2. Щоправда, поїздка в них коштуватиме для пересічних мандрівників не дешево.

Як повідомляє сайт Укрзалізниці, з Лозової на захід через Київ потяг №2 (Костянтинівка – Івано-Франківськ) вирушатиме о 21.07, до Львова прибуватиме о 10.21наступного дня і в Івано-Франківськ приїжджатиме о 13.08.У зворотному напрямку потяг №1 (Івано-Франківськ - Костянтинівка) відправлятиметься з вокзалу Івано-Франківська о 19.30, зі Львова – о 22.00, з Києва – о 04.45 і до Лозової прибуватиме об 11.40. Час у дорозі становитиме відповідно 16 годин і 16 годин 30 хвилин. Із Лозової в західному напрямку потяг курсуватиме по непарним числам, з Івано-Франківська на схід – по парним.Орієнтовна вартість купейного квитка з Лозової до Івано-Франківська на сьогодні становить від 802 до 963 грн. А напередодні Нового року (27 грудня) така мандрівка обійдеться пасажирові потягу у 1126 грн.. Вартість квитка залежить від дати подорожі і дати придбання проїзного документу. У потягах є також вагони з місцями люкс вартістю близько 2800 грн.. А ось плацкартних вагонів Укрзалізниця, схоже, на цьому маршруті не передбачила.
Про запровадження нового графіку руху пасажирських потягів на сезон 2019/2020 років Укрзалізниця повідомила на своєму сайті 6 грудня. В цьому графіку – 8 нових потягів.

Олександр Шульга

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Через спалах коронавірусу Першотравенськ ризикує перетворитися на ще одні Нові Санжари?

У Павлограді багатодітна родина живе в холоді і без світла