Остання публікація

Греко-католики Лозової відзначили Трійцю (фото, відео)

Зображення
Лозівські греко-католики разом зі всією православною спільнотою відзначили День П’ятдесятниці (Свято Трійці, в народі – Зелена неділя). Зокрема, в храмі Преображенської парафії УГКЦ 20 червня відбулася урочиста Літургія.

Про «Детей Зе» і розрив граматичних шаблонів)Друзі, а хто-небудь знає, що воно за бідолахи такі – «Дети Зе», котрих треба захищати, ще й на міжнародному рівні? Мені теж невтямки.

Я ладен припустити, що випускниця Дніпровського національного університету ім. О. Гончара Ольга Полякова, авторка чудового посту про допомогу малечі, випадково схибила в орфографії. Ну, не там, де слід, знак оклику примостила. Чи поплутала його з дефісом тощо. Але ж далі у неї йдеться про якесь чудернацьке новоутворення під назвою «Зе семья». Це як, даруйте? І хто в тій сім`ї з ким і потім від кого й що «на выходе»? Напевне, «Дети Зе»? В мене тут повний ступор і, як сказали б злостивці, розрив шаблонів. Зокрема, граматичних) Агов, «уразумкови»! Поясніть цю вашу витончену словесну еквілібристику! Або ж ліпше не експериментуйте з правописом і шануйте мову.

P.S.


Ольга Полякова – не абияка прихильниця новообраного й легітимного, а, цитую, «офіційний представник Зе!команди» в славному місті Дніпрі й частині Дніпропетровської області. Це про всяк випадок)

Олександр Шульга

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?