Oleksandr Shulha. На власні очі: Комуністам і московській церкві таке й не снилося!

неділя, 16 вересня 2018 р.

Комуністам і московській церкві таке й не снилося!


Здається, ще недавно таке годі було уявити! Щоб на місці, яке лозівські комуністи впродовж десятиліть вважали чи не головною своєю «скрєпою» і цинічно його експлуатували, одного дня з`явилися два священики – греко-католицький і православний український (Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ). А неподалік вишикувались українські патріоти у військових одностроях і з червоно-чорними прапорами.

Отже, локація на світлинах – Меморіал Слави у Лозовій, збудований ще за радянських часів. Фото зроблені 16 вересня 2018 року під час жалобного молебеню за полеглими лозівчанами – визволителями України часів Другої Світової війни і сучасними її оборонцями.Тут у братській могилі поховані тіла 456 воїнів Радянської Армії, які загинули в боях з гітлерівціми за Лозову. Пам'ять про них місцева радянська еліта привласнила собі і перетворила на знаряддя ідеологічного впливу. Вже за часів Незалежності список головних дієвих осіб на жалобних мітингах біля Меморіалу Слави доповнили священники. Але тільки ті, які представляли УПЦ МП. І лише МП. Втім, інших донедавна у Лозовій і не було… Часи змінюються.
Олександр Шульга

Більше про події, відтворені на фото, читайте тут:


Немає коментарів:

Дописати коментар

Остання публікація

Сергій Тищенко: «Це вшанування потрібно живим…»

Павлоградці вже 5-й рік поспіль вшановують пам'ять загиблих учасників Революції Гідності. Хтось робить це щиро, бо йому й досі бо...

Найпопулярніше у блозі