Павлоградці по-домашньому вшанували своїх ветеранів

Просто, щиро і без партійних істерик. Саме так ініціативна группа павлоградців привітала своїх земляків-ветеранів з Днем Перемоги та 69-ю річницею закінчення Другої світової війни. Вшановували літніх фронтовиків, яких у Павлограді залишилось кілька чоловік, а також бабусів і дідусів - дітей війни, в одному з дворів мікрорайона ім. 40 роік Жовтня. Тут розташований місцевий осередок ветеранської ради. 
Два Миколи, які пройшли страшну війну... Микола Максимович Лимар (зліва) та Микола Павлович Молчанов
Вони скромні й невибагливі. Усе життя терпіли й вірили у світле майбутнє. Пережили війну, голод, трудодні, черги за ковбасою й дикий капіталізм. Усе те, що пощастило оминути їхнім ровесникам з переможеної країни.
Діма Білич (зліва) та Сергей Урсуляк - автори й організатори святкової зустрічі з ветеранами. Вже п*ять років готують для дідусів і бабусь такі теплі концертиДімі Біличу та Миколі Максимовичу Лимарю завжди є, про що поговорити. Один - громадський активіст Павлограда, небайдужа до життя міста людина. Інший - фронтовик, якому довелося пройти через важкі випробування й в обличчя бачити смерть.
Заграла музика, і наші ветерани пішли вальсувати... 

На зустріч завітала мама з доцею. Дівчинка трохи несміливо підійшла до Миколи Максимовича і вручила йому цю троянду.


Із старшокласницями колишній фронтовик виявляв неабияку галантність)


Охочих до традиційної солдатської каші виявилося чимало. Діма каже, що варив її на подвір*ї з самого ранку. 70-літровий казан мав задовольнити апетит усіх гостей свята.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

И расстрелянный Тарас Шевченко... (август 2014 года, освобожденный Славянск)

«Мамо, я ж ніколи в житті не літав!» Пам`яті павлоградського десантника Дениса Каменєва

На Харківщині з`явився мурал із портретами загиблих воїнів (оновлено)