Перейти до основного вмісту

"Істерик ні в кого немає". Як живуть кияни під обстрілами.

Київ, ранок 27 лютого. Позаду ще одна доба війни. Її звати Світлана. Вона викладачка. Мешкає в районі Позняки. Тому самому, де на світанку 25 лютого орківська ракета влучила в житлову багатоповерхівку.


- Я добре чула цей вибух. Від початку обстрілів мушу майже увесь час ховатися в укритті. Додому навідуюся лише для того, щоб підзарядки и телефон та зробити деякі справи. Моя квартира на 14 поверсі. Тепер у ній небезпечно перебувати.

Наше укриття розташоване в підвальному приміщенні однієї з будівель (я навмисно не називаю її - авт.) Порівняно з підвалами житлових будинків у нас комфорт. Можна навіть полежати. 

Людей тут чимало. Переважно жінки, літні люди, діти. Є навіть домашні тварини. Звісно, всі ми переживаємо стрес. Але істерик ні в кого не має. Постійно моніторимо новини. Спілкуємося з близькими по телефону.

Дуже боляче дивитися на малюків, котрі не розуміють, що опинилися в епіцентрі війни. Вони плачуть. Це дуже болить.

Учора ввечері декілька наших чоловіків мусили  вартувати на вході.

Попри цей жахливий стан, я вірю, що ворог нас не візьме. Київ йому не по зубах. І загалом, я впевнена у нашій перемозі. Україна обов`язково встоїть.

Олександр Шульга

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як правильно клепати косу. Поради від сільського косаря з Чернігівщини (відео)

Не всі з нас мають бензокосу. Або ж у критично важливий момент вона несподівано глохне. Всяке трапляється. Тож порятунком у таких випадках може стати ручна коса, з якою ще наші пра-пра-прадіди виходили на косовицю. Як підготувати традиційний для селянина інструмент, знає герой цього відео.

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?

Кажуть, одного разу на Полтавщині, поблизу райцентру Шишаки, місцеві жителі натрапили у лісі на велетенського вужа. Його довжина сягала ледь не 2,5 м , а голова була, наче чоловіча долоня. Полюючи нещодавно з фотокамерою посеред чернігівських боліт, я теж мріяв знайти якогось унікального екземпляра.

«Кожна відпрацьована година – це частинка сплетеної сітки» | Нотатки з війни

  У Лозовій на Харківщині волонтери невеличкого осередку від початку великої війни сплели близько 400 маскувальних сіток для наших захисників. Зізнаються, що трохи втомилися, але готові й далі працювати, бо мусять підтримувати і хлопців на фронті, і самих себе. А ще – демонструвати на загал силу українського духу.