Перейти до основного вмісту

У Павлограді нагородили маму зниклого без вісти 19-річного бійця


У Павлоградському районі мама без вісти зниклого 19-річного українського бійця Сергія Шевченка отримала державну нагороду. Відзнаку «Знак пошани» 2 жовтня Марині Цибі вручили виконуючий обов`язки місцевої райдержадміністрації Олександр Краснов і павлоградський військовий комісар Роман Господ.

Урочисте нагородження відбулося перед початком засідання Громадської ради при Павлоградській райдержадміністрації. Організатори присвятили цю зустріч темам соціальної адаптації ветеранів російсько-української війни (учасників АТО), виділенню їм земельних ділянок та патріотичному вихованню молоді.

Наказ Міністра оборони України про відзначення Марини Циби датований 11 вересня 2019 року. Відомо, що її син Сергій Шевченко у 2013 році пішов служити до лав Збройних Сил України й залишився там на контракті. У складі  93-ї окремої механізованої бригади хлопець, якому ще не виповнилося й 20 років, брав участь у боях на Донбасі. Служив механіком-водієм.


Сергій зник без вісти 29 серпня 2014 року під Іловайськом. На сьогодні про його місце перебування рідним і військовим нічого не відомо. Отримуючи державну відзнаку, мама бійця не стримувала сліз.

За час війни з російськими окупантами і їхніми найманцями свої життя за Україну віддали 7 мешканців Павлоградського району. Це Валерій Грабовий, Михайло Калихалін, Олександр Котов, Юрій Кривсун, Олександр Савенков та Ігор Троценко. Без своїх батьків, чоловіків і синів залишилися 6 родин.

Олександр Шульга

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Війна не за підручником | Як львівський історик став добровольцем

Ще три роки тому його головною зброєю була наука. Нині він володіє АК-47 не гірше, ніж словом. А ще пише книгу. Робить це у перервах між бойовими чергуваннями. Війна його змінила, як і більшість тих, хто прийшов в окопи з цивільного життя. Тарас Ковалевич (позивний «Аспірант») – військовослужбовець 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ Збройних Сил України.

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Дистанційна робота вдома під час карантину справила злий жарт із нашим хребтом. Особливо це торкнулося тих, хто й раніше не надто дружив із фізкультурою. Почастішали раптові простріли в спині, з'явилися головні болі, стали німіти руки або ноги. Виявилося, до цього можуть призвести не лише надмірні фізичні навантаження, але й наша малорухливість.

Кубок, гільза і донати. У Львові змагалися найдотепніші

  Київські студенти стали володарями кубку регіонального фестивалю гумору. А одному з глядачів дістався почесний сувенір від 125 окремої бригади ТрО Сухопутних військ ЗСУ. Сама ж бригада отримала 100 тисяч гривень благодійних коштів на FPV -дрони. І все це відбувалося на «Студентській Лізі Сміху м. Львів».