Остання публікація

Греко-католики Лозової відзначили Трійцю (фото, відео)

Зображення
Лозівські греко-католики разом зі всією православною спільнотою відзначили День П’ятдесятниці (Свято Трійці, в народі – Зелена неділя). Зокрема, в храмі Преображенської парафії УГКЦ 20 червня відбулася урочиста Літургія.

Лозову фарбують у кольори України (відео)


У Лозовій на Харківщині місцеві патріоти розфарбували у національні кольори огорожу автомобільного мосту на вулиці Моторного. Свою акцію вони провели 14 червня – після того, як невідомі «прикрасили» металеві щити шляхопроводу свастикою та закликами на кшталт «Лозовая – это Новороссия».

Замальовували сепаратистські гасла активісти неформальної організації «Жіночий легіон», представники лозівської «Самооборони» та молоді волонтери. За їхніми словами, роблять це вони не вперше, оскільки щораз місцеві «новороси» нівечать результати цієї праці. Цього разу синьою фарбою з активістами люб`язно поділилися комунальники, решту довелося купувати самим. Чималу суму  пожертвували небайдужі лозівчани.


Активісти кажуть, що синьо-жовтий міст, яким щодня рухаються сотні легковиків, вантажівок та маршрутних автобусів, має нагадувати водіям, пасажирам та перехожим про «українськість» Лозової. З іншого боку, це ще один крок в плані благоустрою 67-тисячного міста, вважають патріоти.

Олександр Шульга

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?