Oleksandr Shulga. На власні очі: У Тернівці цуценя ледь не загинуло в туалетній ямі

четвер, 5 липня 2018 р.

У Тернівці цуценя ледь не загинуло в туалетній ямі

Командир відділення рятувальників Микола Гришин

На Дніпропетровщині рятувальники прийшли на допомогу малому цуценятові, який мало не загинув, борсаючись у туалетній ямі. Про пригоду, яка сталася в місті Тернівка 5 липня, розповів того ж дня у Фейсбук керівник Павлоградскього міськрайонного управління ДСНС Олександр Міславський.

«Сьогодні тернівські вогнеборці врятували цуценя, яке впало, а можливо хтось «допоміг» йому впасти, до ями громадського туалету. Бідолашна тварина знаходилась там тривалий час і скавчала. Завдяки злагодженим діям особового складу її життю вже нічого не загрожує», - написав на своєї сторінці в мережі головний рятувальник міста й району. За врятовану тварину Олександр Міславський висловив публічну подяку начальникові караулу служби Юрію Чмихало, командиру відділення Миколі Гришину, пожежному Олексію Хижняку. Він відзначив їхню небайдужість і професіоналізм. «…тому що, крім Вас, виконати цю роботу більше нікому», - зазначив О. Міславський.

Нещодавно павлоградським рятувальникам вже доводилося допомагати чотирилапій бідоласі
Протягом останнього місяця співробітникам Павлоградського МРУ ДСНС вже доводилося рятувати від смерті чотирилапих друзів. Зокрема, один такий випадок стався 6 червня. «Вчора вечері павлоградські вогнеборці врятували собаку, яка впала до комунікаційного колектору на глибину близько 2 метрів. Колектор був частково накритий залізобетонною плитою, тому рятувальникам довелося здвигати плиту за допомогою спеціального інструменту. Потім пожежний-рятувальник Олександр Гушко спустився по драбині та на руках витяг з ями неушкодженою, досить велику за розміром, собаку. Бідолашна тварина не пручалась і поводилась не агресивно. Завдяки злагодженим діям особового складу її життю вже нічого не загрожує. Я дякую начальнику караулу 37-ї ДПРЧ Віталію Котенку, пожежним Олександру Гушко та Олександру Малишко, а також водію Євгенію Марченкову за професійно виконану роботу та порятунок чотирилапого», - написав 7 червня у повідомленні в Фейсбук Олександр Міславський.


До речі, рятувати тварин, які опинилися волею обставин чи з вини людини в небезпеці, у Павлограді вміють не лише фахівці служби «101». Спортсмен, волонтер і екстремал-висотник Юрій Растрюха за своє життя допоміг не одному хвостатому бідоласі. Скажімо, кількох кошенят, які здерлися на дерева і не могли самотужки злізти, він врятував вже протягом червня.Олександр Шульга, усі фото зі сторінки Олександра Міславського в Фейсбук
Остання публікація

Як «хруні» не пустили Івана Франка до парламенту

Виявляється, практика підкупу виборців «гречкою» в Україні існувала вже понад 100 років тому. В якості хабарів спритні кандидати проп...

Найпопулярніше у блозі