Остання публікація

«Сукні для донечок – моя мистецька гордість!»

Зображення
Аби створити з бісеру портрет вигаданої красуні, Тетяні довелося використати понад півмільйона дрібних намистинок. Кожну вона вправно пришила до полотна тонесенькою ниткою – точно за схематичним малюнком. Над своїм шедевром майстриня працювала 3 місяці. У повсякденному житті Тетяна виконує фізично важку роботу, а рукоділля з витонченою технікою вважає для себе розрадою.

Лозівчани вшанували своїх захисників

У Лозовій на Харківщині містяни відзначили День добровольця. 14 березня близько трьох десятків активних громадян зібралися на бульварі Шевченка, аби вшанувати пам'ять своїх загиблих земляків – учасників російсько-української війни.

Присутні поклали квіти до меморіальної дошки зі світлинами 14 загиблих і померлих від хвороби бійців. Організатором акції виступила місцева Спілка учасників АТО. Настоятель Преображенської парафії УГКЦ о. В’ячеслав Труш прочитав молитву за упокій полеглих воїнами.
На завершення акції її учасники заспівали український національний гімнОсь імена бійців (лозівчан і мешканців громади), які загинули за Україну на Донбасі впродовж 2014-2017 років: Олександр Лавренко (загинув 21 липня 2014 року), Олександр Бричук, Андрій Ладік, Олександр Шаповалов, Ярослав Житников, Сергій Петрищев, Леонід Козороз, Сергій Гуров, Василь Савченко, Михайло Михайлюк, Микола Твердохліб, Сергій Лобов, Володимир Шевченко (загинув 23 грудня 2017 року). До цього списку належить і ім`я лозівчанина Андрія Милосного – бійця ЗСУ, який помер у 2016 році від хвороби.

Олександр Шульга

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?