Остання публікація

«Сукні для донечок – моя мистецька гордість!»

Зображення
Аби створити з бісеру портрет вигаданої красуні, Тетяні довелося використати понад півмільйона дрібних намистинок. Кожну вона вправно пришила до полотна тонесенькою ниткою – точно за схематичним малюнком. Над своїм шедевром майстриня працювала 3 місяці. У повсякденному житті Тетяна виконує фізично важку роботу, а рукоділля з витонченою технікою вважає для себе розрадою.

У Першотравенську хочуть полегшити життя частині підприємців

У Першотравенську міська влада хоче запровадити тимчасові пільги для комерсантів - орендарів комунального майна. Проект такого рішення оприлюднений на сайті міськради.

Як випливає з документу, підприємці, що орендують муніципальну власніть, але не можуть нею користуватися через карантин, будуть звільнені від орендної плати. А ті, хто й сьогодні заробляє на оренді комунального майна, зможуть платити до бюджету лише половину цієї суми. Питання пільг депутати розглянуть 28 травня під час сесії міськради.

До речі, 13 квітня Верховна Рада ухвалила закон №553-IX про зміни до Дербюджету на 2020 рік. Пункт 14 «Прикінцевих положень» цього закону зобов'язує власників комерційної нерухомості на вимогу її наймачів зменшувати їм орендну плату до рівня вартості комунальних послуг. Ця норма діє лише на час карантину.

Олександр Шульга

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?