Остання публікація

Греко-католики Лозової відзначили Трійцю (фото, відео)

Зображення
Лозівські греко-католики разом зі всією православною спільнотою відзначили День П’ятдесятниці (Свято Трійці, в народі – Зелена неділя). Зокрема, в храмі Преображенської парафії УГКЦ 20 червня відбулася урочиста Літургія.

У Павлограді буде своя "ширка"?


Дехто почав шукати в цьому фото подвійний чи потрійний смисл. Я не конспіролог - я просто фіксую те, що мені видається цікавим. На цій світлині два чоловіки, обласні депутати, перемовляються між собою, схилившись біля колін жінки - теж депутатки облради.

Кажуть, в оновленій Павлоградській міськраді вже вималювалась "ширка". Звісно, умовна і, без сумніву, відкрита для інших "конструктивних "сил".


"УКРОП" посів 8 місць у міськраді

Депутати облради - почесні гості першої сесії

Ось вони вітаються із земляками...

А ось обговорюють злободенні питання з новим мером

Новообраний міський голова Анатолій Вершина....

якого благословили на добрі мерські справи православні отці

Далеко не всім бажаючим поспостерігати за першим днем роботи нових депутатів і мера вистачило місць

Схоже, що "Відродження", від якого у міськраду зайшов колишній мер Іван Метелиця, вже шукає спільну мову з "УКРОП-ом"

Обговорення в комісіях..

Голосування за секретаря...

Конкурент новообраного мера на виборах "укропівець" Євген Тєрєхов (на фото зліва) щось обговорює з начальником свого виборчого штабу і однопартійцем Едуардом Станько

А ось Євген біля столу президії, за яким сидять мер Анатолій Вершина і щойно обраний секретар Євген Аматов. Схоже, друзями вони точно не будуть, втім, як і партнерами.

P.S.

"УКРОП", "Самопоміч" і "Відродження", котрі склади чортову дюжину (13 депутатів), фактично перейшли у меншість. "Оппоблок", який узяв аж 18 місць (складає половину депутатського корпусу) раптом чи прогнозовано знайшов у демократичному таборі союзників в особі "БПП Солідарність" (три депутати) і, як мінімум, одного представника "Батьківщини". Принаймі, ця трійця узгоджено проголосувала за нового-старого секретаря міськради Євгена Аматова (Оппоблок) і заступника мера Олександра Родіонова ("Солідарність"). Меншість ігнорувала це голосування.


Олександр Шульга

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?