Остання публікація

Греко-католики Лозової відзначили Трійцю (фото, відео)

Зображення
Лозівські греко-католики разом зі всією православною спільнотою відзначили День П’ятдесятниці (Свято Трійці, в народі – Зелена неділя). Зокрема, в храмі Преображенської парафії УГКЦ 20 червня відбулася урочиста Літургія.

У Павлограді протестували колеги Тетяни ЧорновілПавлоградці долучилися до акцій протесту проти жорстокого побиття громадської активістки і журналістки Тетяни Чорновіл та десятків інших журналістів, постраждалих від рук українських правоохоронців за останній місяць.

В суботу, 28 грудня, біля пам`ятника засновнику міста Матвію Хижняку зібралося більше десяти журналістів місцевих видань. Працівники ЗМІ тримали у руках фото побитої Тетяни Чорновіл і гасло: «Протестуємо! Стоп безкарності!»


Паралельно з журналістами свою акцію на захист свободи слова й проти репресій провели представники політичних партій та громадських організацій Павлограда.


Одразу після мітингу вони вирушили колоною до міського відділу міліції, аби висловити там свою позицію стосовно політичної ситуації в Україні й, зокрема, дій керівників силових відомств держави.

Олександр Шульга

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хроніки ковідного стаціонару. Зі щоденника пацієнта

Лікар-ортопед Костянтин Кравченко: «За своє здоров'я варто боротися»

Шлюбний клубок, жовті вушка і гіпнотичний погляд. Що треба знати про вужів (відео)?